HOME ABOUT GUIDE REGISTER RESULT
 

 

NOC Athlete Division Score Standing
Game#4156 AthNo:1427
GABRIELLE DOROTHY NA▓šASCA
BRAVEHEARTS MARTIAL ARTS INSTITUTE

Colorbelt Grassroot - Female - Cadet
Elite

6.167
Division:7th
DETAIL

Game#4157 AthNo:1611
CASARI GAIA
Scuola Taekwondo Genova Master Pietro Fugazza

Colorbelt Grassroot - Female - Cadet
Elite

6.033
Division:8th
DETAIL

Game#4158 AthNo:1284
HANNA LOUISA A. TAMAYO
GOLDEN GRIFFINS TAEKWONDO - PHILIPPINES

Colorbelt Grassroot - Female - Cadet
Elite

6.466
Division:5th
DETAIL

Game#4159 AthNo:1797
Syifa Almira Amir
JAGUAR CLUB INDONESIA

Colorbelt Grassroot - Female - Cadet
Elite

6.267
Division:6th
DETAIL

Game#4160 AthNo:1153
Law Chung Yan
Potential Taekwondo HK Association

Colorbelt Grassroot - Female - Cadet
Elite

6.633
Division:3rd
DETAIL

Game#4161 AthNo:1155
Chloe Chan
Potential Taekwondo HK Association

Colorbelt Grassroot - Female - Cadet
Elite

6.800
Division:2nd
DETAIL

Game#4162 AthNo:1154
Law Wing Yan
Potential Taekwondo HK Association

Colorbelt Grassroot - Female - Cadet
Elite

6.533
Division:4th
DETAIL

Game#4163 AthNo:1752
Aki Inoue
UchimuraDojo

Colorbelt Grassroot - Female - Cadet
Elite

6.834
Division:1st
DETAIL

Game#4164 AthNo:1688
RHANMEL B. MORCOSO
Venancio Taekwondo Academy (VTA) Philippines

Colorbelt Intermediate - Male - Cadet
Elite

5.433
Division:8th
DETAIL

Game#4165 AthNo:1494
LOUIS LAU
QinYi Taekwondo Academy

Colorbelt Intermediate - Male - Cadet
Elite

5.734
Division:7th
DETAIL

Game#4166 AthNo:1390
KING MATTEO B. FERNANDEZ
GOLDEN GRIFFINS TAEKWONDO - PHILIPPINES

Colorbelt Intermediate - Male - Cadet
Elite

5.800
Division:6th
DETAIL

Game#4167 AthNo:1160
Kwok Tsz Hong
Potential Taekwondo HK Association

Colorbelt Intermediate - Male - Cadet
Elite

6.267
Division:2nd
DETAIL

Game#4168 AthNo:1792
Muhammad Fachriza
JAGUAR CLUB INDONESIA

Colorbelt Intermediate - Male - Cadet
Elite

6.100
Division:3rd
DETAIL

Game#4169 AthNo:1711
CHEN JUN JIE
International GreatView Taekwondo Federation

Colorbelt Intermediate - Male - Cadet
Elite

5.966
Division:5th
DETAIL

Game#4170 AthNo:1946
HAFIDZ SURYA PERMANA
SKB Indonesia

Colorbelt Intermediate - Male - Cadet
Elite

6.100
Division:4th
DETAIL

Game#4171 AthNo:1159
Wu Pak Yeung
Potential Taekwondo HK Association

Colorbelt Intermediate - Male - Cadet
Elite

6.600
Division:1st
DETAIL

Game#4172 AthNo:1874
Hanny Chandra
GLADIATOR INDONESIA

Colorbelt Intermediate - Female - Cadet
Elite

6.433
Division:6th
DETAIL

Game#4173 AthNo:1164
Chan Hoi Kiu Noel
Potential Taekwondo HK Association

Colorbelt Intermediate - Female - Cadet
Elite

6.400
Division:7th
DETAIL

Game#4174 AthNo:1338
Estella McGraw
Team Dae Han

Colorbelt Intermediate - Female - Cadet
Elite

5.967
Division:8th
DETAIL

Game#4175 AthNo:1161
Chung Yi Tsen
Potential Taekwondo HK Association

Colorbelt Intermediate - Female - Cadet
Elite

6.666
Division:2nd
DETAIL

Game#4176 AthNo:1421
ALESSANDRA MAY MAQUILAN
BRAVEHEARTS MARTIAL ARTS INSTITUTE

Colorbelt Intermediate - Female - Cadet
Elite

6.534
Division:3rd
DETAIL

Game#4177 AthNo:1336
Kayla Wong
Team KimBoHyeon

Colorbelt Intermediate - Female - Cadet
Elite

6.867
Division:1st
DETAIL

Game#4178 AthNo:1941
Eunice Angela Castante
Iloilo City Taekwondo and Fitness Center

Colorbelt Intermediate - Female - Cadet
Elite

6.534
Division:4th
DETAIL

Game#4179 AthNo:1875
Shira Damita Sudarmanto
GLADIATOR INDONESIA

Colorbelt Intermediate - Female - Cadet
Elite

6.433
Division:5th
DETAIL

Game#4180 AthNo:1796
Fiqri Rahhmadian
JAGUAR CLUB INDONESIA

Colorbelt Advance - Male - Cadet
Elite

5.666
Division:8th
DETAIL

Game#4181 AthNo:1168
Yam Tsz Ho
Potential Taekwondo HK Association

Colorbelt Advance - Male - Cadet
Elite

6.600
Division:4th
DETAIL

Game#4182 AthNo:1973
WONG CHI KIT
Macau Eastern Dragon Taekwondo Association

Colorbelt Advance - Male - Cadet
Elite

6.267
Division:7th
DETAIL

Game#4183 AthNo:1790
Rasyid Maulana Athari
JAGUAR CLUB INDONESIA

Colorbelt Advance - Male - Cadet
Elite

6.534
Division:6th
DETAIL

Game#4184 AthNo:1321
Ho Lik, Nick
ActiveTKD (HKG)

Colorbelt Advance - Male - Cadet
Elite

6.933
Division:2nd
DETAIL

Game#4185 AthNo:1849
CHAO CHI UT
Macau Eastern Dragon Taekwondo Association

Colorbelt Advance - Male - Cadet
Elite

6.667
Division:3rd
DETAIL

Game#4186 AthNo:1933
Clark Zed Abello
Iloilo City Taekwondo and Fitness Center

Colorbelt Advance - Male - Cadet
Elite

6.567
Division:5th
DETAIL

Game#4187 AthNo:1831
Nattapol Kachasakul
PIYAWAT TAEKWONDO

Colorbelt Advance - Male - Cadet
Elite

7.200
Division:1st
DETAIL

Game#4188 AthNo:1028
Kialani Marie Reclusado
BAZTEKHAN USA

Colorbelt Advance - Female - Cadet
Elite

6.500
Division:7th
DETAIL

Game#4189 AthNo:2065
Soo Wai Ching
PracticalHongKongTKD

Colorbelt Advance - Female - Cadet
Elite

6.733
Division:6th
DETAIL

Game#4190 AthNo:1388
KYSHA CASANDRA V. DANAO
GOLDEN GRIFFINS TAEKWONDO - PHILIPPINES

Colorbelt Advance - Female - Cadet
Elite

6.333
Division:8th
DETAIL

Game#4191 AthNo:1167
Ng Wing Sum
Potential Taekwondo HK Association

Colorbelt Advance - Female - Cadet
Elite

6.866
Division:3rd
DETAIL

Game#4192 AthNo:1307
Choi Tin Yan
ActiveTKD (HKG)

Colorbelt Advance - Female - Cadet
Elite

6.733
Division:5th
DETAIL

Game#4193 AthNo:1310
Sin Ching
ActiveTKD (HKG)

Colorbelt Advance - Female - Cadet
Elite

6.800
Division:4th
DETAIL

Game#4194 AthNo:1194
Lara Gomes
Portugal Cultura e Recreio

Colorbelt Advance - Female - Cadet
Elite

6.967
Division:1st
DETAIL

Game#4195 AthNo:2070
Jilliana Winstelle Dagpin
KatMa Davao

Colorbelt Advance - Female - Cadet
Elite

6.933
Division:2nd
DETAIL

Game#4196 AthNo:1447
WAYNE EUSEBIO
BRAVEHEARTS MARTIAL ARTS INSTITUTE

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.550
Division:16th
DETAIL

Game#4197 AthNo:1996
Alan Ruiz
Hanmex Taekwondo

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.234
Division:25th
DETAIL

Game#4198 AthNo:1883
Erick Mauricio Buenfil Garza
Hanmex Taekwondo

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.284
Division:24th
DETAIL

Game#4199 AthNo:1822
MARK JOEFEL FABRQUEL
Venancio Taekwondo Academy (VTA) Philippines

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.450
Division:19th
DETAIL

Game#4200 AthNo:1268
SEBASTIAN JAVIER PONCE TREVINO
NUEVO LEON

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.750
Division:9th
DETAIL

Game#4201 AthNo:1211
Hu Pan
Haerbin Hongyang Taekwondo

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.401
Division:22nd
DETAIL

Game#4202 AthNo:1366
Aneesh Krishna
Team Black Tiger

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.167
Division:26th
DETAIL

Game#4203 AthNo:1070
Ryan Yun
Team KimBoHyeon

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.450
Division:20th
DETAIL

Game#4204 AthNo:1853
LO LOK IN
Macau Eastern Dragon Taekwondo Association

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.550
Division:15th
DETAIL

Game#4205 AthNo:1080
LOUIS KHOO JIN YIT
BTFC Taekwondo Club

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.584
Division:13th
DETAIL

Game#4206 AthNo:1066
NATTRAKORN ▄d?IYOMKULL
NTA Taekwondo thailand

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

Qualified to the WorldClass Final!
6.784
Division:8th
DETAIL

Game#4207 AthNo:1429
ELCANOR MANG-USAN JR.
BRAVEHEARTS MARTIAL ARTS INSTITUTE

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.667
Division:12th
DETAIL

Game#4208 AthNo:1889
Sergio Ivan Buenfil Garza
Hanmex Taekwondo

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.550
Division:14th
DETAIL

Game#4209 AthNo:1053
HO CHEUK LAM
H.K. Taekwondo Cosmopolitan Club

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.451
Division:18th
DETAIL

Game#4210 AthNo:1649
Supasit Sangsawat
Kanawat Taekwondo Poomsae

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

Qualified to the WorldClass Final!
7.034
Division:4th
DETAIL

Game#4211 AthNo:1851
CHOW PAK KIO
Macau Eastern Dragon Taekwondo Association

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.717
Division:10th
DETAIL

Game#4212 AthNo:1218
Rei Nishiura
LINX ACADEMY

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.684
Division:11th
DETAIL

Game#4213 AthNo:1852
WONG CHI HIN
Macau Eastern Dragon Taekwondo Association

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

Qualified to the WorldClass Final!
7.134
Division:2nd
DETAIL

Game#4214 AthNo:1862
SHI HOI HO
Macau Eastern Dragon Taekwondo Association

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.434
Division:21st
DETAIL

Game#4215 AthNo:2035
Ian Alec Mackissack Ortega
Hanmex Taekwondo

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.534
Division:17th
DETAIL

Game#4216 AthNo:1824
Kamolthep Sonthinean
PIYAWAT TAEKWONDO

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

Qualified to the WorldClass Final!
7.200
Division:1st
DETAIL

Game#4217 AthNo:2064
Kay Ron W.
PracticalHongKongTKD

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

Qualified to the WorldClass Final!
6.934
Division:6th
DETAIL

Game#4218 AthNo:1054
WONG PUI TANG
H.K. Taekwondo Cosmopolitan Club

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

6.400
Division:23rd
DETAIL

Game#4219 AthNo:1342
Ma Ho Kwan
Lok Wah Poomsae HKG

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

Qualified to the WorldClass Final!
6.917
Division:7th
DETAIL

Game#4220 AthNo:1101
PRESTON PARK
PRESTON TAEKWONDO U.S.A.

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

Qualified to the WorldClass Final!
7.000
Division:5th
DETAIL

Game#4221 AthNo:1648
Punyawich Somwitoon
Kanawat Taekwondo Poomsae

Poom/Dan - Male - Cadet
Semi-Final

Qualified to the WorldClass Final!
7.050
Division:3rd
DETAIL

Game#4222 AthNo:1202
KORAIMA LIZETH HERNANDEZ RINCON
NUEVO LEON

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.100
Division:27th
DETAIL

Game#4223 AthNo:1478
SHINE SHANELL JOMALON
COURAGE MARTIAL ARTS

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.317
Division:24th
DETAIL

Game#4224 AthNo:2040
Isabella Dominguez Gonzalez
Hanmex Taekwondo

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.050
Division:28th
DETAIL

Game#4225 AthNo:1144
YONG ZOE YEE
CHOI TAEKWONDO ACADEMY

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.417
Division:22nd
DETAIL

Game#4226 AthNo:1589
Luna Esmeralda Cruz CantĚĐ
PAYRO TAEKWONDO

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.400
Division:23rd
DETAIL

Game#4227 AthNo:1480
WONG HUEY ZHI
COURAGE MARTIAL ARTS

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.517
Division:18th
DETAIL

Game#4228 AthNo:1527
Hannah E Jiaxun
INDUK TAEKWONDO

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.300
Division:25th
DETAIL

Game#4229 AthNo:1886
LAO I IENG
Macau Eastern Dragon Taekwondo Association

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.650
Division:15th
DETAIL

Game#4230 AthNo:1195
In?s Martins
Portugal Cultura e Recreio

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.484
Division:19th
DETAIL

Game#4231 AthNo:1017
CAROL MARISEL SANCHEZ ALVARADO
Academia Nacional taekwondo Mexico

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.634
Division:17th
DETAIL

Game#4232 AthNo:1432
GABRIELLE BAYUBAY
BRAVEHEARTS MARTIAL ARTS INSTITUTE

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.450
Division:21st
DETAIL

Game#4233 AthNo:2028
YANISA MIKLIANG
ZIAN TAEKWONDO BANGPHAE

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.283
Division:26th
DETAIL

Game#4234 AthNo:1951
Thanyaporn Kumsaad
Phongphithak

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.701
Division:13th
DETAIL

Game#4235 AthNo:1758
JANINE MAE LABAO
NUEVA VIZCAYA TAEKWONDO FINALS GYM

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.750
Division:12th
DETAIL

Game#4236 AthNo:1859
CHIANG CHEOK IENG
Macau Eastern Dragon Taekwondo Association

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.451
Division:20th
DETAIL

Game#4237 AthNo:1344
Yim Chee Ching
Lok Wah Poomsae HKG

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

Qualified to the WorldClass Final!
6.867
Division:8th
DETAIL

Game#4238 AthNo:1201
THELMA VICTORIA LOZOYA REYES
NUEVO LEON

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.767
Division:11th
DETAIL

Game#4239 AthNo:1171
Chum Tsz Yuet Jane
Potential Taekwondo HK Association

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

Qualified to the WorldClass Final!
6.967
Division:3rd
DETAIL

Game#4240 AthNo:1023
LI,CHEN-SAUAN
Youchang Junior High School

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.667
Division:14th
DETAIL

Game#4241 AthNo:1068
KANYARAT MEESRI
NTA Taekwondo thailand

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.851
Division:9th
DETAIL

Game#4242 AthNo:1745
Aileen Jung
iTiger Taekwondo USA

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

Qualified to the WorldClass Final!
7.117
Division:2nd
DETAIL

Game#4243 AthNo:1686
AMELIA MARIELLE I. CHU
Venancio Taekwondo Academy (VTA) Philippines

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

Qualified to the WorldClass Final!
6.934
Division:6th
DETAIL

Game#4244 AthNo:1828
Nicha Thaosakun
PIYAWAT TAEKWONDO

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

Qualified to the WorldClass Final!
6.967
Division:4th
DETAIL

Game#4245 AthNo:1407
Yuki Shafa Maheswari
Taekwondo Master Club

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

Qualified to the WorldClass Final!
6.951
Division:5th
DETAIL

Game#4246 AthNo:1804
Chanikarn Chinothai
T.A.F.Phrae

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.650
Division:16th
DETAIL

Game#4247 AthNo:1438
KHYLA KREANZZEL GUINTO
BRAVEHEARTS MARTIAL ARTS INSTITUTE

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

6.800
Division:10th
DETAIL

Game#4248 AthNo:1800
Benyathip Nawiang
T.A.F.Phrae

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

Qualified to the WorldClass Final!
6.934
Division:7th
DETAIL

Game#4249 AthNo:1393
Juliana Candelaria
Team ATMA

Poom/Dan - Female - Cadet
Semi-Final

Qualified to the WorldClass Final!
7.300
Division:1st
DETAIL

Game#4250 AthNo:1301
Jinhyun Park
dreamkick

Colorbelt Grassroot - Male - Junior
Elite

5.967
Division:2nd
DETAIL

Game#4251 AthNo:1282
EL JOHN A. DAIZ
GOLDEN GRIFFINS TAEKWONDO - PHILIPPINES

Colorbelt Grassroot - Male - Junior
Elite

6.700
Division:1st
DETAIL

Game#4252 AthNo:1807
Huang Feng Hui
Guangzhou Modern College Taekwondo Team

Colorbelt Grassroot - Female - Junior
Elite

6.067
Division:5th
DETAIL

Game#4253 AthNo:1616
CASARI GIORGIA
Scuola Taekwondo Genova Master Pietro Fugazza

Colorbelt Grassroot - Female - Junior
Elite

6.067
Division:6th
DETAIL

Game#4254 AthNo:1634
Chen Cheng Feng
Guangzhou Modern College Taekwondo Team

Colorbelt Grassroot - Female - Junior
Elite

5.934
Division:7th
DETAIL

Game#4255 AthNo:1297
Nayeon Yu
dreamkick

Colorbelt Grassroot - Female - Junior
Elite

6.467
Division:2nd
DETAIL

Game#4256 AthNo:1198
In?s Rodrigues
Portugal Cultura e Recreio

Colorbelt Grassroot - Female - Junior
Elite

6.133
Division:4th
DETAIL

Game#4257 AthNo:1896
Yestine Yori Barrios
University of San Agustin(USA) Golden Eagle

Colorbelt Grassroot - Female - Junior
Elite

6.400
Division:3rd
DETAIL

Game#4258 AthNo:1769
MARGRETH B. ACEJO
Venancio Taekwondo Academy (VTA) Philippines

Colorbelt Grassroot - Female - Junior
Elite

5.800
Division:8th
DETAIL

Game#4259 AthNo:1281
ALTHEA RAZELE A. DAIZ
GOLDEN GRIFFINS TAEKWONDO - PHILIPPINES

Colorbelt Grassroot - Female - Junior
Elite

6.667
Division:1st
DETAIL

Game#4260 AthNo:1300
Jemu Lee
dreamkick

Colorbelt Intermediate - Male - Junior
Elite

5.700
Division:2nd
DETAIL

Game#4261 AthNo:1197
Guilherme Figueiredo
Portugal Cultura e Recreio

Colorbelt Intermediate - Male - Junior
Elite

5.467
Division:3rd
DETAIL

Game#4262 AthNo:1210
Afonso Rodrigues
Portugal Cultura e Recreio

Colorbelt Intermediate - Male - Junior
Elite

6.600
Division:1st
DETAIL

Game#4263 AthNo:1717
YING BAO YING
International GreatView Taekwondo Federation

Colorbelt Intermediate - Female - Junior
Elite

6.500
Division:2nd
DETAIL

Game#4264 AthNo:1130
LAU JIA XIN
CHOI TAEKWONDO ACADEMY

Colorbelt Intermediate - Female - Junior
Elite

5.333
Division:8th
DETAIL

Game#4265 AthNo:1199
Alice Santos
Portugal Cultura e Recreio

Colorbelt Intermediate - Female - Junior
Elite

6.066
Division:5th
DETAIL

Game#4266 AthNo:1716
DENG JIA JIA
International GreatView Taekwondo Federation

Colorbelt Intermediate - Female - Junior
Elite

5.333
Division:7th
DETAIL

Game#4267 AthNo:1341
Ng Yu Sing
Lok Wah Poomsae HKG

Colorbelt Intermediate - Female - Junior
Elite

5.767
Division:6th
DETAIL

Game#4268 AthNo:1200
Carolina Rodrigues
Portugal Cultura e Recreio

Colorbelt Intermediate - Female - Junior
Elite

6.500
Division:3rd
DETAIL

Game#4269 AthNo:1265
NAMIE LASTRA LEON
Dream Taekwondo School

Colorbelt Intermediate - Female - Junior
Elite

6.300
Division:4th
DETAIL

Game#4270 AthNo:1165
Tse Hoi Ching
Potential Taekwondo HK Association

Colorbelt Intermediate - Female - Junior
Elite

6.700
Division:1st
DETAIL

Game#4271 AthNo:1574
Alexander Graham Setiawan Cock
ISCI INDONESIA

Colorbelt Advance - Male - Junior
Elite

4.467
Division:4th
DETAIL

Game#4272 AthNo:1495
JOSH LAU
QinYi Taekwondo Academy

Colorbelt Advance - Male - Junior
Elite

5.133
Division:3rd
DETAIL

Game#4273 AthNo:1045
Man Chi Hin
H.K. Taekwondo Cosmopolitan Club

Colorbelt Advance - Male - Junior
Elite

6.200
Division:1st
DETAIL

Game#4274 AthNo:1742
Wiktor Polanowski
UKS Bursztyn Gdansk

Colorbelt Advance - Male - Junior
Elite

5.567
Division:2nd
DETAIL

Game#4275 AthNo:1453
Maria Angela D. Piencenaves
AL KHOBAR LIONS TAEKWONDO

Colorbelt Advance - Female - Junior
Elite

4.867
Division:7th
DETAIL

Game#4276 AthNo:1454
Muneera B. Memay
AL KHOBAR LIONS TAEKWONDO

Colorbelt Advance - Female - Junior
Elite

5.900
Division:6th
DETAIL

Game#4277 AthNo:1434
JASMINE SIMONE DUPO
BRAVEHEARTS MARTIAL ARTS INSTITUTE

Colorbelt Advance - Female - Junior
Elite

6.300
Division:3rd
DETAIL

Game#4278 AthNo:1940
MARVELIN TYONIMAS PRAMESWARA
SKB Indonesia

Colorbelt Advance - Female - Junior
Elite

6.300
Division:4th
DETAIL

Game#4279 AthNo:1684
ALEXA MARIE I. AGUIRRE
Venancio Taekwondo Academy (VTA) Philippines

Colorbelt Advance - Female - Junior
Elite

6.966
Division:1st
DETAIL

Game#4280 AthNo:1132
AMIRAH NADA SOPHEA
Aspirasi Taekwondo Club

Colorbelt Advance - Female - Junior
Elite

6.234
Division:5th
DETAIL

Game#4281 AthNo:1294
Michelle Koo
dreamkick

Colorbelt Advance - Female - Junior
Elite

6.400
Division:2nd
DETAIL

Game#4282 AthNo:1169
Lee Wai Yiu
Potential Taekwondo HK Association

Colorbelt Advance - Female - Junior
Elite


Withdrawl

   
 
TEAMS: 240, COUNTRIES: 56, ATHLETES: 917, REGISTRATION END


Copyright Poomsae.org @ 2021